Önümüzdeki Beş Yıl Öne Çıkacak Sektörler Nelerdir?

Önümüzdeki Beş Yıl Öne Çıkacak Sektörler ve alt sektörler Nelerdir ? Bu yazdığım sektörler yıllar itibarıyla gelişime göre yazılmıştır. Şunu çok iyi bilin ki her değişim yeni bir hikâye demektir. Yine bilmeniz gereken diğer bir konu ise; her yeni gelişim büyük maliyetler gerektirir. Geleceğe yatırım yapmak istiyorsanız öncelikle mutlaka belli bir sabrınız olması gerekiyor.

Seçim Sonrası Piyasalar Nasıl Olur ?

Tüm yatırımcılarım kafasındaki temel soru seçim sonrası piyasalar nasıl olur sorusu var. Tabii ki çok haklı ve yerinde bir soru. Ancak her seçim döneminde olduğu gibi yatırımcılar sadece tek bir konu üzerine odaklanıyorlar ve çok büyük bir yanlış içerisine giriyorlar.

Borsada Hisse Nasıl Seçilir?

Hepimizin bildiği üzere uzun zamandır piyasalarda dalgalanma devam ediyor.Daha önce birçok yazımda belirttiğim üzere bu dalgalanmanın bir çok sebebi mevcut.

2019 yılınında özellikle ilk yarısının 2018 yılından çok farklı olacağını sanmıyorum. Tabi ki dalga boyu biraz daha düşecek.Yada ülkemiz varlık fiyatları dolar bazlı çok düşük olduğundan dolayı fazla bir değer kaybı yaşayacağımızı sanmıyorum.