Seçim Sonrası Piyasalar Nasıl Olur ?

Tüm yatırımcılarım kafasındaki temel soru seçim sonrası piyasalar nasıl olur sorusu var. Tabii ki çok haklı ve yerinde bir soru. Ancak her seçim döneminde olduğu gibi yatırımcılar sadece tek bir konu üzerine odaklanıyorlar ve çok büyük bir yanlış içerisine giriyorlar.

Borsada Hisse Nasıl Seçilir?

Hepimizin bildiği üzere uzun zamandır piyasalarda dalgalanma devam ediyor.Daha önce birçok yazımda belirttiğim üzere bu dalgalanmanın bir çok sebebi mevcut.

2019 yılınında özellikle ilk yarısının 2018 yılından çok farklı olacağını sanmıyorum. Tabi ki dalga boyu biraz daha düşecek.Yada ülkemiz varlık fiyatları dolar bazlı çok düşük olduğundan dolayı fazla bir değer kaybı yaşayacağımızı sanmıyorum.

Borsada Robotlar ve Olumsuz Etkileri

Borsada Robotlar ve Olumsuz Etkileri hakkında bir vatandaş olarak ve devletimize güvenen yatırımcı olarak yazıyorum. Bazı şeyleri söylemek hakkımız. Hepimiz biliyoruz dünyada ve ülkemizde ekonomik bir dalgalanma mevcut. Sistem değişikliğini de biliyoruz. Her şeyi çok iyi anlıyoruz ve buradan dilimiz döndüğünce yasal çerçevede yazıyoruz çok değerli arkadaşlarla.